Krásné ubytování v Beskydech

Vítejte na stránkách www.ubytovani-chalupa-beskydy.cz
 
Naše chalupa „U Štěpánky“ je skvělou příležitostí k celoročnímu ubytování v Beskydech a poznaní tohoto nádherného koutu přírody v průběhu všech ročních období.
Pohodlné a útulné vybavení chalupy poskytující všechen komfort, na který je člověk doma zvyklý, je vhodné i pro starší klienty nebo maminky s dětmi. Ve vybavení chalupy jsou také dětské přikrývky. Na velké louce přímo u chalupy  je dostatek prostoru pro různé letní hry, v zimě si zde můžete vytvořit lyžařskou běžeckou dráhu. Domácí mazlíčci jako psi, kočky atd. nejsou povoleni s  ohledem na alergiky, kteří na chalupu také přijíždějí.
 
Pro nadšence grilování je možno využít za účelem přípravy těchto kulinářských specialit rozžhaveného kamene. Kuchyň je velmi dobře vybavená s možností přípravy jídel jak na klasických kachlových kamnech s vynikající troubou, tak i na elektrických vařičích, v elektrické a mikrovlnné troubě atd.
 
Proto neváhejte a zažijte dovolenou u nás. Aktualita z chalupy: pořídili jsme pro Vás pro zpříjemnění odpočinku a posezení novou LED TV s úhlopříčkou 81 cm a satelitním vysíláním.